
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh 22.5W Fast Charge PB100DPDZM Silver Q-STORE -shopping-without-problems-
818,17 ₴
- Нет в наличии
- Код: BHR5078CN
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh 22.5W (BHR5078CN / PB100DPDZM) підтримує безліч протоколів та обладнаний системою захисту для безпечного заряджання підключеного пристрою. Порт USB-C підтримує функцію швидкого заряджання з обох боків. Заряджання самого пристрою займає всього 4.5 години.
Пауербанк оснащений двома портами USB-A та одним портом Type-C, всі роз'єми можуть працювати одночасно, підтримуючи різні пристрої, такі як смартфони, планшети, браслети Xiaomi та інші.
У комплект Mi Power Bank 3 10000 mAh входить кабель USB-A ─ Type-C, який може заряджати безліч пристроїв з інтерфейсом Type-C, сам зовнішній акумулятор так само заряджається за допомогою Type-C кабелю від блоку живлення, який в комплект постачання не входить.
Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh підтримує різні протоколи швидкої зарядки такі як PD і QC3+, може заряджати різні пристрої: мобільні телефони, планшети, комутатори та браслети та іншу техніку.
Корпус має неймовірну міцність, здатну протистояти падінням і ударам. Ергономічний плавний дизайн забезпечує зручне положення в руці, а зносостійке покриття має чудовий запас міцності у повсякденному носінні.
Портативна батарея має функцію зарядки низької потужності спеціально для Bluetooth-гарнітури або фітнес-браслетів. .Достатньо просто двічі натиснути кнопку живлення, щоб увійти в режим 2-годинної зарядки низької потужності.
Комплектуючі, що використовуються в цьому пристрої, пройшли перевірку відповідності стандарту 35590-2017. Вони відповідають вимогам захисту електричних характеристик та пристосованості до навколишнього середовища.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект поставки | Power Bank; USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Mi Power Bank 3 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | QC3.0/PD 20W |
| Розміри | 148 × 74 × 15.3 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 818,17 ₴




