
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ50 Leader PD20W magnetic power bank(5000mAh) Metal Gray Q-STORE -shopping-without-problems-
986,15 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991110313
+380 (67) 273-25-01
BOROFONE BJ50 Leader — зовнішній акумулятор ємністю 5000 mAh. Цього вистачить, щоб одночасно зарядити смартфон і навушники або смартгодинник.
Модель має порт USB Type-C. Також пауербанк підтримує бездротову зарядку гаджетів. Завдяки технології MagSafe смартфон легко магнітититься до акумулятора.
Світлодіодний індикатор повідомляє про рівень заряду пауербанка. Заряджається пристрій за допомогою роз’єму Type-C.
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ50 Leader підтримує швидку зарядку PD20W. Гаджети заряджатимуться в декілька разів швидше ніж від звичайного пауербанка.
Модель виготовлена з вогнетривких ABS-пластику та полікарбонату. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку смартфона.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ50 |
| Мощность | 20 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 102 × 66 × 9 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Цвет корпуса | Metal Gray |
Информация для заказа
- Цена: 986,15 ₴



