
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ45 iWatch emergency charging source(1400mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
376,52 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991109232
+380 (67) 273-25-01
Borofone BJ45 — це мініатюрний пауербанк, призначений спеціально для екстреної зарядки iWatch. Зручність, компактність і надійність — те, що робить мініатюрний акумулятор чудовим аксесуаром для вашого смартгодинника.
Одна з переваг Borofone BJ45 — його мініатюрний розмір, завдяки якому пауербанк легко поміщається в кишені або сумці. Це особливо зручно в поїздках, екскурсіях або інших ситуаціях, коли доступ до розетки обмежений.
Попри свою компактність, Borofone BJ45 забезпечує високу якість і стабільну роботу. Він оснащений безпечною технологією зарядки, що запобігає перегріву і перезарядці пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 53 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | iWatch |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 1400 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 2.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Модель Power bank | BJ45 |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | iWatch 1-9, SE/SE2, Ultra/Ultra2 |
| Особенности | з LED індикатором |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 74 × 50 × 16 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | White |
Информация для заказа
- Цена: 376,52 ₴








