
Тримач телефона ACEFAST E40 lazy holder Black Q-STORE -shopping-without-problems-
325,67 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974316286127
ACEFAST E40 lazy holder Black — багатофункціональний тримач для смартфона або планшета.
РОБИТЬ ЖИТТЯ ПРОСТІШЕ
−Можливість дивитися фільми, знімати відео, читати рецепти, грати ігри тощо. без допомоги рук.
−Гнучка ніжка зручна у використанні, особливо якщо у людини слабкі руки або інвалідність.
−Затискач відкривається до 8 см, добре підходить для різних столів, полиць, столів на кухні, спальні, вітальні, офісі і т.д.
НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ
−Затискач забезпечує надійну та міцну фіксацію телефонів у потрібному місці.
−Простота регулювання ваших пристроїв у горизонтальній або вертикальній орієнтації.
ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН
−Цей тримач для телефону дозволяє повертати його на 360° для ідеального огляду та оптимального положення вашого пристрою.
−Виготовлений із гнучкого та міцного довгого важеля (365 мм) для максимальної відповідності вашим потребам.
ПРЕМІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
−Ніжка з алюмінієвого сплаву надійно утримуватиме ваші пристрої.
−Силіконові протиковзкі накладки на затиску захищають меблі та пристрої від подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | E40 |
| Материал | ABS + PC + алюмінієвий сплав + силікон |
| Особенности | Діапазон кріплення пристрою 5 – 80 мм |
| Розміри | 922 × 55 × 137 мм |
| Совместимость | З пристроями з шириною від 126 до 365 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
- Цена: 325,67 ₴








