
Тримач для телефона HOCO PH29A Carry folding desktop stand White Q-STORE -shopping-without-problems-
179,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474733917
+380 (67) 273-25-01
Тримач HOCO PH29A Carry folding desktop stand White — зручний тримач, який стане справжнім помічником під час роботи. Тримач підходить для телефонів та планшетів 4.7–10 дюймів.
Аксесуар забезпечує надійну фіксацію пристрою та дозволяє розміщувати гаджети як вертикально, так і горизонтально. Нахил тримача можна регулювати по вертикалі до 120 градусів, що дозволяє регулювати положення при необхідністі.
Стійка основа тримача має накладки, які не дозволяють аксесуару ковзати по поверхні. Стильний дизайн та стійка конструкція забезпечать комфортне використання аксесуара.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Налаштування нахилу тримача.
− Багатофункціональний тримач.
− Стильний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | PH29A Carry |
| Материал | ABS + силікон |
| Розміри | 65 × 110 × 165 мм |
| Совместимость | Смартофони до 6,5" |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 179,40 ₴






