
Бездротовий зарядний пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White Q-STORE -shopping-without-problems-
341,67 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6976195091595
WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White ─ це компактний бездротовий зарядний пристрій з тонким корпусом та унікальним дизайном для бездротової зарядки смартфонів та навушників. Даний девайс дозволяє заряджати будь-який смартфон та навушники, в яких є підтримка бездротової зарядки Qi.
Пристрій забезпечить максимально ефективну зарядку за мінімальний час ─ максимальна вихідна потужність заряду становить до 15 Вт.
Унікальний стиль ─ корпус із спеціального сплаву алюмінію, що додає пристрою ще більше вишуканості ─ дана модель чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. На нижній стороні є протиковзкі ніжки.
Щоб на виході WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White видавала 15 Вт, необхідно використовувати зарядний адаптер із підтримкою Quick Charge 3.0 та потужністю 18Вт і вище.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідна напруга та струм | 5V=2A; 9V=2A |
| Выходная мощность | 15 W |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Мoдель | Wi-W009 |
| Материал | Алюминий |
| Особенности | Бездротова зарядка потужністю 15 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Бездротовий зарядний пристрій |
| Тип БЗП | Для одного пристрою |
| Тип разъема | Type-C |
| Цвет | white |
- Цена: 341,67 ₴








