
Мережевий зарядний пристрій WUW-C158 1USB 3Type-C + USB A PD100W white Q-STORE -shopping-without-problems-
1 579,21 ₴
- Готово к отправке
- Код: WUW-C158
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій WUW-C158 1USB 3Type-C PD100W white для зарядки чотирьох пристроїв одночасно. Модель оснащена трьома роз’ємами USB Type-C та одним — USB-A.
Пристрій має потужність 100 W, тому він здатен швидко відновити заряд смартфона, ноутбука планшета та інших гаджетів. Технологія Gan забезпечує високу потужність і відсутність перенагрівання внутрішньої електроніки. Це дає можливість зберігати високу потужність і продуктивність впродовж використання без ризику перенагрівання гаджетів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 4 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C158 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 1 579,21 ₴




