
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Vention 4-Port USB (C + C + A + A) GaN Charger (100W/100W/18W/18W) EU-Plug Black Q-STORE
1 923,16 ₴
- Нет в наличии
- Код: FBSBG-EU
Vention 4-Port USB (C + C + A + A) GaN Charger (100W/100W/18W/18W) EU-Plug Black — мережевий зарядний пристрій, здатний заряджати до 4 приладів одночасно.
Vention 4-Port виготовлений з вогнетривкого пластику, що гарантує його надійність. Окрім цього, прилад сертифікований за стандартами CE та RoHS, що свідчить про його безпечність.
Завдяки використанню нітрида галлія (GaN) зарядний пристрій може надавати максимальну потужність без перегріву й водночас залишатися компактним.
Пристрій оснащений двома роз’ємами USB Type-C та двома USB Type-A. Це робить його універсальним. За допомогою Vention 4-Port можна заряджати як смартфони й планшети, так і ноутбуки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
−Type-C1/C2: 100W (PD/QC/FCP/AFC);
−USB-A1/A2: 18W (QC/FCP/AFC);
−C1+C2=45W+45W; C+A=65W+18W; А1+A2=5V/3А;
−C1+C2+A1=60W+ 20W+18W; C1+C2+A2=60W+20W+18W; C1+A1+A2=65W+5V/3А; C1+C2+A1+A2=60W+20W+5V/3А.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Цвет | Черный |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Количество USB-портов | 4 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FBSBG-EU |
| Назначение | Универсальное |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 1 923,16 ₴







