
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2U+2C 100W EU Black Q-STORE -shopping-without-problems-
2 172,27 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCGP000101
Baseus GaN 3 Pro 100W — потужний і компактний мережевий зарядний пристрій з 4-ма USB портами. Призначений для зарядки мобільних пристроїв у будь-якому місці. Потужності цього пристрою вистачить навіть для зарядки ноутбуків.
Підтримує технологію GaN, тому допоможе швидко відновлювати заряд пристроїв за мінімум необхідного часу. Протокол GaN являє собою новий вид зарядного пристрою, використання якого дозволяє швидше заряджати кілька мобільних пристроїв, зберігаючи при цьому невеликий розмір пристрою.
Оснащений 4-ма USB-портами (два з них типу C), а також світлодіодним індикатором для перевірки стану зарядки пристрою.
Аксесуар виконаний у чорному кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN3 Pro Fast Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 2 172,27 ₴









