
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A94 PD100W GaN (3*USB-C+USB-A) charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 473,51 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316283133
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A94 оснащений трьома портами Type-C та одним портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 100 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD100W, PPS, QC4+, QC3.0, QC2.0, FCP, AFC, SCP. Корпус з PC не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (107 × 70 × 33 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, CE, EAC, ERP6, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A94 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 1 473,51 ₴






