
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU White (Superior Series Charging Data Cable Type-C
2 783,05 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCGP100202
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W – потужний зарядний адаптер, зроблений за інноваційною технологією GaN, який відмінно замінить собою інші адаптери завдяки високій вихідній потужності (до 140 Вт на один порт Type-C) та підтримці швидкої зарядки Power Deliverу і Qualcomm Quick Charge. Має три порти, кабель Type-C і підходить для зарядки найрізноманітнішої техніки за короткий час.
Особливості зарядного пристрою Baseus GaN5 Pro Fast Charger:
- Має високу потужність до 140 Вт і технологію BPS 2.0, яка правильно розподіляє енергію на порти;
- Обладнаний двома портами Type-C та одним USB, що дозволяє заряджати одночасно до трьох пристроїв;
- Підтримує сучасні технології швидкого заряджання, у тому числі новітні QC4.0 і PD3.1, що забезпечують високу швидкість заряджання сумісним смартфонам і ноутбукам;
- Виконаний за вдосконаленою технології GaN5, що поєднує високу енергоефективність, компактні розміри та контроль температури;
- Обладнаний рядом захистів, у тому числі від короткого замикання та перевищення допустимої сили струму;
- Комплектується потужним кабелем Type-C, який дозволить заряджати смартфони, планшети та ноутбуки з відповідним портом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Выходная мощность | 140 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN5 Pro Fast Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | white |
- Цена: 2 783,05 ₴







