
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W EU Black Q-STORE -shopping-without-problems-
2 159,70 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCGAN2P-L01
Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W EU Black ─ унікальний мережевий зарядний пристрій потужністю 100 Вт з чотирма портами швидкої зарядки. Деякі порти можуть видавати максимальну потужність (при окремому використанні), що прискорить час зарядки гаджетів.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 2C+2U 100W EU Black підтримує кілька протоколів швидкого заряджання, тому сумісний з великою кількістю пристроїв від різних брендів.
Має унікальну технологію охолодження Baseus Cooling Technology. Поверхня зарядки виготовлена відповідно до унікальних нанотехнологій, щоб при постійному використанні уникнути високої температури всередині пристрою, прискорити швидке тепловиділення з поверхні аксесуара. Наявність такого інфрачервоного резонансного ефекту покращує продуктивність та гарантує повну безпеку заряджання.
Завдяки цьому зарядному пристрою можна заряджати одночасно чотири гаджети. Наприклад, це може бути ноутбук + планшет + телефон + навушники.
Один порт Type-C1 Type-C2 може виводити потужність 100W для швидкого заряджання ноутбуків. У разі використання кількох портів одночасно, потужність розподілиться таким чином:
− Один порт USB-A-60W;
− Type-C1 + Type-C2 – 65W та 30W відповідно;
− Type-C1 | Type-C2 + USB-A1 / USB-A2 - 65W і 30W відповідно;
− Type-C1 + Type-C2 + USB-A1 | USB-A2 - 60W + 20W + 18W відповідно;
− Type-C1 | Type-C2 + USB-A1 + USB-A2 - 65W + 15W + 15W відповідно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN2 Pro Quick Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 2 159,70 ₴







