3-х портовий зарядний пристрій WUW-C199 забезпечує величезну потужність зарядки – 65 Вт, для швидкого заряджання телефону, планшета та ноутбука від одного зарядного пристрою. Інтелектуально розподіляє загальну потужність зарядки 65 Вт і забезпечує оптимальний зарядний струм для всіх підключених пристроїв, не турбуючись про одночасне заряджання 3 пристроїв.
ВИСОКОШВИДКІСНА ЗАРЯДКА
Порт USB-C, що підтримує максимальну зарядку 65 Вт, може заряджати MacBook Pro 13 дюймів 2020 від 0 до 100% менш ніж за 2 години, а Samsung Galaxy S22 заряджається на повній швидкості 25 Вт.
ОПТИМІЗАЦІЯ БАТАРЕЇ
Технологія інтелектуального розподілу живлення WUW-C199 розумно розподілятиме вихідну потужність, щоб захистити батарею вашого пристрою та продовжити термін служби пристроїв.
БЕЗПЕЧНИЙ І НАДІЙНИЙ
Зарядний пристрій USB-C оснащений інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від коротких замикань, перенапруг, перегріву та перевантаження струмом. Висока вогнестійкість та міцний корпус гарантують безпечну та швидку зарядку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C199 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 522,79 ₴


