
Мережевий зарядний пристрій HOCO C113A Awesome PD65W dual port(1A1C) charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
535,35 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474790910
Мережевий зарядний пристрій Hoco C113A Awesome — це потужний універсальний адаптер, який підтримує швидку одночасне заряджання двох ґаджетів і може використовуватися навіть для заряджання деяких моделей ноутбуків.
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН
Модель реалізована в практичному, класичному дизайні, має компактні розміри та невелику вагу. Надійно зібраний корпус аксесуара виготовлений із міцної комбінації вогнестійкого полікарбонату й ABS-пластику. Його округлені бічні ребра в поєднанні з глянсовою поверхнею забезпечать приємні тактильні відчуття користувачеві та внесуть додатковий комфорт у повсякденну експлуатацію.
На нижньому торці адаптера розташована штепсельна вилка європейського стандарту для під'єднання до відповідних розеткам із вихідною напругою 100-240 В.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
На його верхній панелі міститься пара роз'ємів — USB і Type-C. Через роз'єм Type-C підтримується швидке заряджання сумісних ґаджетів за протоколами PD, PPS, QC, FCP і AFC, а через USB — за протоколами QC, FCP і AFC. Максимальна потужність на виході роз'єму Type-С може досягати 65 Вт (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25 A), на виході USB — 18 Вт (5V/3A, 9V/2A, 12V/1). Модель також підтримує технології BC1.2, DASH, VOOC, Super VOOC та інші.
У разі одночасного заряджання двох ґаджетів максимальна потужність на виході роз'єму Type-C буде обмежена 45 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C113A Awesome |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 535,35 ₴


