ШВИДКА ЗАРЯДКА
Насолоджуйтесь вихідною потужністю до 65 Вт з UGREEN CD361, гарантуючи швидку зарядку всіх ваших пристроїв.
ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Заряджайте до 3 пристроїв одночасно за допомогою 2 портів USB-C та 1 порту USB-A, забезпечуючи максимальну зручність.
ТЕХНОЛОГІЯ GANFAST
Відчуйте підвищену ефективність та компактний дизайн із удосконаленим чіпом GaNFast, який кардинально змінює ваш процес зарядки.
СУМІСНІСТЬ ІЗ БРЕНДАМИ
UGREEN CD361 працює з різними популярними брендами пристроїв, що робить його універсальним рішенням для заряджання всіх гаджетів.
РОЗШИРЕНІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ
Оснащений захистом від перегріву, короткого замикання, перевантаження, надструму та надмірної потужності, що забезпечує максимальну безпеку.
СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ
Обличчя робота — це світлодіодний дисплей, який показує різні вирази для різних станів заряджання.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮ
Автоматично регулює потужність заряджання підключеного пристрою, оптимізуючи продуктивність та захист.
ПІДТРИМУЄ КІЛЬКА ПРОТОКОЛІВ ШВИДКОГО ЗАРЯДЖАННЯ
Сумісний з QC, PD, AFC, FCP, PPS, SCP, Sumsung 5 V/2 A та Apple 5 V/2,4 A, що робить його придатним для широкого спектру пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Uno RG |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Space-Gray |
- Цена: 1 320,96 ₴






