
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A41 PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
975,87 ₴
- Нет в наличии
- Код: AFA41W
Мережний зарядний пристрій Acefast A41 PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) charger White ─ мережевий зарядний пристрій для швидкої паралельної зарядки 3 гаджетів.
Acefast A41 оснащений 2 роз'ємами Type-C та 1 роз’ємом USB, кожен з яких підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки, включаючи PD, QC, AFC, FCP, і максимальну потужність 45 Вт та 20 Вт для роз’ємів Type-C і 18 Вт для USB-A відповідно.
Завдяки цьому можна користуватися швидкою зарядкою 2 гаджетів одночасно і заряджати смартфони, планшети, бездротові навушники й іншу мобільну електроніку. Пристрій ідеально підходить для використання з продукцією Apple, Samsung, Xiaomi та інших брендів.
Вбудований інтелектуальний чіп регулює вихідну потужність і оберігає гаджети від надмірної напруги і струму, перегріву і короткого замикання.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує довгий термін служби.
Основні характеристики:
−оснащений 2 роз'ємами Type-C та 1 роз’ємом USB;
−сумарна вихідна потужність: до 65 Вт;
−підтримка швидкої зарядки;
−широка сумісність;
−паралельна швидка зарядка 2 гаджетів;
−вбудований інтелектуальний захист;
−корпус з вогнетривкого пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 136 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Мoдель | A41 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 975,87 ₴



