
Мережевий зарядний пристрій CHAROME C30 PD65W GaN (2*USB-C+USB-A) Charger Set (Type-C to Type-C) Black Q-STORE
730,76 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974324910984
Найчастіше разом з планшетом або іншим гаджетом, який заряджається за допомогою спеціального пристрою, присутній зарядний пристрій. Але, як і будь-який інший девайс, блок живлення може зламатися і вам потрібна буде нова зарядка. Мережевий ЗП Charome C30 65W PD/QC GaN 2USB-C/USB-A home charger — це зарядка для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв, для квадрокоптерів та дронів через USB-C (PD 65W+), для ноутбука (через USB-C), для портативних ігрових консолей.
Модель забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти працездатність вбудованої батареї і зарядку в найкоротші терміни. У разі необхідності його можна застосувати і для інших приладів, основне – враховуйте сумісність роз'ємів і параметри енергії. Параметри струму З джерелом енергії точно не виникне складнощів, потужність адаптера Charome C30 65W PD/QC GaN 2USB-C/USB-A home charger становить 65W. Разом з загальною силою струму це гарантує максимально швидку зарядку вашого пристрою. Параметри підключення Charome C30 65W PD/QC GaN 2USB-C/USB-A home charger — це зарядний пристрій з 1 USB-A та 2 USB-C портами, підключити кабель і почати зарядку можна дуже швидко. Головні деталі комплектації і конструкції моделі — це зарядний пристрій технологія швидкої зарядки, стандарт GaN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHAROME |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Назначение | Для планшета |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | C30 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 730,76 ₴

