
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER DIANYUN 67W GaN travel charger 2C+A black Q-STORE -shopping-without-problems-
620,49 ₴
- Нет в наличии
- Код: ECTAC-DYB01-Z
+380 (67) 273-25-01
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER DIANYUN 67W GaN travel charger – це компактний, елегантний, інноваційний та стильний пристрій з трьома USB портами, які допоможуть вам одночасно заряджати 3 пристрої. Більше не доведеться вибирати, що зарядити першим - телефон, годинник, бездротові навушники або поставити на зарядку планшет дитини. Ви можете під'єднати всі ці гаджети до однієї зарядки.
Зарядний пристрій має 3 USB потужністю 3.35 A, які допоможуть вам швидко заряджати різні аксесуари. Деталі корпусу зарядного пристрою надійно зібрані із пластику високої якості, що забезпечить комфортну роботу для власника пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.35A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 67 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Dianyun |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 620,49 ₴




