Зарядний пристрій WUW-C215 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 65 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІ
Зарядний пристрій WUW-C215 з потужністю 65 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C215 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | White orange |
Информация для заказа
- Цена: 554,21 ₴





