
Мережевий зарядний пристрій HOCO N31 Leader PD100W four-port(3C1A) fast charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
1 469,51 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474784179
Мережевий зарядний пристрій Hoco N31 Leader — це неймовірно потужний, універсальний адаптер, який може використовуватися для заряджання смартфонів, планшетів і навіть ноутбуків. Аксесуар розроблений на основі технології GAN — із застосуванням чипів і напівпровідників із вмістом нітриду галію. На відміну від звичайних зарядних пристроїв з аналогічними характеристиками, ця модель має компактніші розміри, підвищену енергоефективність і не перегрівається за максимального навантаження.
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН
Адаптер виготовлений у класичному дизайні з приємною на дотик поверхнею, заокругленими ребрами, мережевою вилкою EU стандарту на нижньому торці та 4 роз'ємами на верхній панелі (3 роз'єми Type-C і USB-порт). Кожен із роз'ємів Type-C може використовуватися для заряджання сумісних ґаджетів за протоколами PD, PPS, QC, FCP і AFC, максимальна потужність на виході перших двох із них може досягати 100 Вт, на виході третього — 22.5 Вт.
ШВИДКІСНА ЗАРЯДКА
Через USB порт підтримується швидке заряджання за протоколами QC, FCP, SCP і AFC з максимальною вихідною потужністю 22.5 Вт. Модель обладнана системами багаторівневого захисту та інтелектуального розподілу потужності, підтримує технологію QC4.0+ і більш ранні її версії. Під час одночасного заряджання декількох ґаджетів максимальна потужність на виході кожного з роз'ємів залежить від їх комбінації та вказана на задній панелі адаптера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вес | 235 г |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N31 Leader |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 1 469,51 ₴








