
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A100 PD65W GaN 2C+A ultra-thin Charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
977,01 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316283492
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A100 PD65W GaN 2C+A ultra-thin Charger Black має два порти Type-C та один порт USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників.
Максимальна вихідна потужність адаптера становить 65 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD65W, PPS, SFC, QC2.0, QC3.0, QC4.0, FCP, AFC, SCP.
Корпус з якісного вогнетривкого полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має компактний розмір, завдяки чому цей зарядний пристрій буде надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися.
Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A100 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 977,01 ₴






