
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD333 Nexode 300W 5-Port PD GaN Fast Charger EU(UGR-90903B) Q-STORE -shopping-without-problems-
6 299,13 ₴
- Нет в наличии
- Код: UGR-90903B
Мережевий зарядний пристрій Ugreen CD333 Nexode 300W GaN Fast Charger 4xUSB-C-1xA Gray (90903) — це максимально ефективна зарядка для телефона, планшета, переносних і портативних пристроїв, квадрокоптерів і дронів через USB-C (PD 65W+), ноутбуків (через USB-C), для портативних ігрових консолей.
Модель забезпечить необхідну потужність електроенергії, допоможе якомога довше зберегти робочі параметри акумулятора і заповнення заряду за мінімальний термін. У разі потреби його можна використовувати і для інших приладів, головне — звертайте увагу на сумісність портів і параметри енергії.
UGREEN спроектували цей зарядний пристрій так, щоб знизити вплив блекаута портів під час під'єднання або від'єднання USB-ґаджетів і під час неузгодження протоколів швидкого заряду, який заважав у попередніх поколіннях. Багатопортовий зарядний пристрій UGREEN Nexode 300W 5-port PD GaN Charger можна охарактеризувати як один із найкращих у лінійці UGREEN Nexode, і як одного з первістків на ринку в категорії "до 300 W" від бренду, якому можна довіряти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 5 и более |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вес | 300 г |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 4 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 300 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD333 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 6 299,13 ₴







