Зарядное устройство Ugreen 100W с 2 портами USB-C поддерживает Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0+/3.0, SCP, AFC, 5 V/2.4 А, Galaxy 45W Super Fast Charging II, PPS для быстрой зарядки. MacBook Pro 16 дюймов заряжается от 0 до 100% всего за 1.9 часа. Полностью заряжен. Также поддерживает выход USB-C мощностью 20W для мобильных телефонов. 2 идеально подходит для быстрой зарядки всех устройств USB-C нового поколения, таких как ноутбуки, планшеты и мобильные телефоны.
БІЛЬШЕ ЖОДНИХ ПЛУТАНИНИ З КАБЕЛЯМИ
Заряджайте 2 пристрої одночасно чисто та швидко. Невеликий і потужний зарядний пристрій PD 100W вирішить усі ваші проблеми із зарядкою. Ідеально підходить для використання вдома і на роботі.
ЧУДОВІ ЧІПИ GAN
Нове покоління технології GaN забезпечує більш швидку і надійну зарядку. Фантастична ефективність із низьким тепловиділенням у компактному та легкому корпусі. Легко покласти в кишеню і взяти з собою куди завгодно.
БЕЗПЕЧНИЙ ТА НАДІЙНИЙ
Швидкий зарядний пристрій USB-C оснащений інтелектуальним чипом, який захищає ваші пристрої від короткого замикання, перенапруги, перегріву і перевантаження по струму. Висока вогнестійкість UL94-V0 і міцний корпус ПК гарантують безпечну і швидку зарядку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD254 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 2 475,09 ₴






