Мережевий зарядний пристрій HOCO CS27A Supply оснащений трьома портами Type-C та одним портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 67 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD67W, QC3.0, FCP, AFC. Корпус виконаний з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (95,2 × 56,8 × 27,6 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель Type-C to Type-C 100 Вт довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 112 г |
| Вихід | 3.35A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 67 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | CS27A Supply |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 507,36 ₴






