
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC163 T50 100W 4 Ports ACCC GaN Fast Charger (EU) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 572,93 ₴
- Нет в наличии
- Код: CC163TC01
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC163 T50 обладнаний чотирма USB-портами: трьома Type-C та одним — Type-A.
Адаптер підтримує протокол швидкої зарядки Power Delivery і Quick Charge 3.0, а також технологію GaN, тому допоможе відновлювати заряд пристроїв за мінімальний час. Зарядний пристрій не нагрівається навіть під максимальним навантаженням.
Usams US-CC163 T50 забезпечує стабільне й плавне заряджання завдяки технології ACCC. Ця технологія регулює струм і напругу заряду, щоб забезпечити безпечне та ефективне заряджання пристроїв без ризику перегрівання або перезаряду.
Дизайн зарядного пристрою класичний, виконаний у чорному кольорі. Поставляється без кабелю. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
Особливості:
- технологія Power Delivery дозволяє заряджати ноутбуки, оснащені цим стандартом;
- можливість заряджати чотири пристрої одночасно;
- компактний корпус.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вес | 235 г |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC163 T50 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 1 572,93 ₴




