
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST Z4 PD218W GaN (3*USB-C+USB-A) desktop charging adapter,space Gray Q-STORE
3 858,33 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316282587
ACEFAST Z4 PD218W GaN (3*USB-C+USB-A) desktop charging adapter — мережевий зарядний пристрій, здатний заряджати до 4 приладів одночасно.
ACEFAST Z4 виготовлений з вогнетривкого пластику, що гарантує його надійність. Окрім цього, прилад сертифікований за стандартами CE та Rohs, що свідчить про його безпечність.
Завдяки використанню нітрида галлія (GaN) зарядний пристрій може надавати максимальну потужність без перегріву й водночас залишатися компактним. На LED-дисплеї у реальному часі відображається інформація про роботу ACEFAST Z4: напруга й стан кожного роз’єму.
Пристрій оснащений трьома роз’ємами USB Type-C та одним USB Type-A. Це робить його універсальним. За допомогою ACEFAST Z4 PD218W GaN можна заряджати як смартфони й планшети, так і ноутбуки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вес | 655 г |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 218 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Z4 PD218W GaN |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 3 858,33 ₴









