
Мережевий зарядний пристрій USAMS-UC Fast Charger Kit --UC Series (T44 100W 4 Ports GaN Fast Charger (EU)+ SJ524 U71 C To C 100W
1 783,75 ₴
- Нет в наличии
- Код: UCTZ01
+380 (67) 273-25-01
Мережевий зарядний пристрій Usams T44 обладнаний чотирма USB-портами: 2 Type-C і 2 Type-A. Одночасно можна заряджати смартфон, планшет, навушники й смартгодинник.
Адаптер підтримує протокол швидкої зарядки Power Delivery і Quick Charge 3.0, що дозволяє швидко відновлювати заряд гаджетів. Технологія GaN забезпечує максимальну потужність пристрою і водночас запобігає його нагріванню.
Usams T44 компактний, тому він поміститься навіть у кишені. Цей адаптер зручно брати з собою в подорож або відрядження.
Особливості:
- Технологія Power Delivery дозволяє заряджати ноутбуки, оснащені цим стандартом;
- Можливість заряджати чотири пристрої одночасно;
- Компактний корпус.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Длина кабеля | 1.2 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | UC-TZ01 T44 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 783,75 ₴





