
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W EU White (With Mini White Cable Type-C to Type-C 100W(20V/5A) 1m
2 136,85 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCGP090202
Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U EU (With Mini White Cable Type-C to Type-C 100W(20V/5A) 1m White) — пристрій для швидкого заряджання ноутбука, телефону або іншого гаджета з двома роз'ємами, має високу загальну потужність до 100W.
ПОТУЖНІСТЬ
Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W використовує сучасний напівпровідник нітрид галію GaN, який дозволяє отримати більшу потужність заряджання з невеликими фізичними розмірами пристрою. Пристрій підтримує всі основні сучасні технології швидкої зарядки QC4.0+, PD3.0, Huawei Super Charge, FCP 5А, AFC, MTK.
ЗАХИСТ
Розумний контролер, встановлений Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W, синхронізується з підключеним гаджетом і підбирає відповідну технологію зарядки. Аксесуар обладнаний захистом від короткого замикання, перевищення допустимої сили струму, напруги та потужності, перегріву, статичного струму. В комплект поставки входить швидка зарядка 100W для ноутбука або телефону та кабель Type-C до Type-C 100W (20V/5A).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вес | 229 г |
| Вихід | 5 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 100 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | GaN5 Pro Fast Charge |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 2 136,85 ₴







