
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD224 65W Wall Charger (3C1A) EU (UGR-70774) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 980,30 ₴
- Нет в наличии
- Код: UGR-70774
Пристрій швидкого заряджання UGREEN CD224 65W Wall Charger (3C1A) EU (UGR-70774) оснащений 4 портами, має ергономічний дизайн та економить 50% місця.
Зарядний пристрій UGREEN CD224 дозволяє зарядити на 50% за 30 хвилин iPhone 12 і підтримує швидке заряджання 4 пристроїв одночасно. Інтелектуальне керування живленням забезпечує оптимальну потужність заряджання для швидкого заряджання ваших пристроїв. Незамінний для подорожей/офісу/будинку.
ОДИН ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ВИРІШУЄ ВСІ ПРОБЛЕМИ
Немає необхідності брати із собою у поїздку кілька зарядних пристроїв; Не турбуйтеся про великий розмір традиційного багатопортового зарядного пристрою, який незручно носити із собою.
Працюйте легко, більше не потрібно оснащувати кожен пристрій різними зарядними пристроями, зробіть робочий стіл чистим і акуратним і більше не турбуйтеся про безлад та недостатню кількість розеток.
ЗАРЯДКА GAN PD, ВСЕ В ОДНОМУ ПРИСТРОЇ
У зарядному пристрої застосовано новітній напівпровідниковий матеріал GaN, який дозволяє силовим компонентам працювати при більш високій напрузі і частіших перемиканнях, тим самим підвищуючи ефективність зарядки завдяки ще меншій конструкції.
ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ USB 65 ВТ
Сумісність із ноутбуком, планшетом, смартфоном, справжніми бездротовими навушниками тощо.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Ефективно захистіть пристрої від пошкоджень і забезпечте безпечнішу зарядку протягом ночі.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖЕЙ
Цей настінний зарядний пристрій UGREEN CD224 легко переносити та забезпечує максимальну портативність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Количество USB-портов | 4 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD224 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Сетевой |
- Цена: 1 980,30 ₴





