
Мережевий зарядний пристрій HOCO N30 Glory PD65W three-port(2C1A) fast charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
823,89 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474784155
Мережевий зарядний пристрій HOCO N30 Glory PD65W three-port(2C1A) fast charger White забезпечує безпечну та швидку зарядку для телефонів, ноутбуків, планшетів, смарт-годинників та браслетів, фотоапаратів та іншої техніки. Виконаний за технологією GaN, він володіє високою потужністю зарядки (до 65 Вт на порт) і підтримкою швидкої зарядки, при цьому має компактні розміри.
Особливості мережевого зарядного пристрою Hoco N30 Glory PD65W:
−Має високу потужність до 65 Вт і технологію PPS, яка розподіляє енергію на порти для досягнення максимальної ефективності;
−Обладнаний трьома портами – двома Type-C та одним USB, що дозволяє підключати декілька пристроїв одночасно;
−Підтримує сучасні технології швидкого заряджання QC 3.0 та PD3.0, забезпечуючи надшвидку зарядку смартфонам та ноутбукам;
−Обладнаний захистом від короткого замикання, перевищення допустимої сили струму, напруги та потужності, перегріву, статичного струму;
−Напруга на вихід USB Type A: 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/1.5A;
−Напруга на вихід USB Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 110 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N30 Glory |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 823,89 ₴








