ACEFAST A17 GaN — багатофункціональний зарядний пристрій-концентратор із трьома портами:
— USB-C: макс. 60 Вт.
— USB-A: 5 Вт, 5 В / 1 А макс.
— Медіапорт для виведення мультимедіа: 4K/3840x2160/60Hz.
У такий спосіб, крім забезпечення зарядки PD потужністю до 60 Вт, він ACEFAST A17 GaN дозволяє підключити дисплей високої чіткості, наприклад монітор, телевізор високої чіткості або проєктор через порт HDMI, перетворивши його на великий дисплей для девайсу. Тож пристрій від ACEFAST більше схожий не на зарядний пристрій, а на докстанцію.
В реальних умовах зарядний концентратор є ідеальним аксесуаром для ноутбуків, що дозволяє отримати розширений дисплей під час заряджання, особливо якщо у ноутбука недостатньо великий екран.
Зарядні пристрої з нітриду галію (GaN) фізично менші, ніж інші сучасні зарядні пристрої. Як сучасна альтернатива кремнію, GaN здатний проводити набагато вищі напруги, ніж кремній. У той же час це також означає, що менше енергії витрачається на тепло при більш ефективній передачі струму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 135 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C; HDMI |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Длина кабеля | 1.8 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | A17 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 1 828,32 ₴




