
Мережевий зарядний пристрій HOCO N16 Scenery 65W three-port(2C1A) charger set(Type-C to Type-C) White Q-STORE
1 290,11 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474747723
HOCO N16 Scenery 65W three-port(2C1A) charger set(Type-C to Type-C) White – феноменально потужний зарядний пристрій, оснащений одним роз'ємом USB і двома роз'ємами Type-C. Потужність першого роз'єму Type-C становить 65W, другого – 33W, а порт USB має потужність 30W.
Зарядка має міцний вогнестійкий корпус з полікарбонату, який має розміри 103*36*32мм та важить 87 грамів. У комплект входить кабель Type-C – Type-C на 100W, довжина 1 метр. Даним адаптером можна заряджати навіть ноутбуки!
Мережевий зарядний пристрій зроблено за технологією GaN, а значить він краще протистоїть нагріванню, споживає менше енергії і заряджає гаджети швидше, ніж звичайні зарядки.
Особливості:
−за допомогою цього зарядного можна заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої;
−цей зарядний пристрій має 1 USB порт і 2 Type-C порти;
−обладнаний зарядним кабелем Type-C на Type-C потужністю 100 Вт, який може заряджати потужні ноутбуки;
−стильний дизайн;
−якісні матеріали;
−зарядний пристрій Hoco пройшов сертифікацію FCC&CE, RoHS і на 100% відповідає зазначеним параметрам. Використовуючи його можна бути абсолютно впевненим у його якості та безпеці пристроїв;
−підтримує швидку зарядку за стандартами PD20W + QC3.0.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 87 г |
| Вихід | 4.8 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | N16 Scenery 65W three-port(2C1A) charger set(C to C) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 1 290,11 ₴







