
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger white Q-STORE -shopping-without-problems-
849,03 ₴
- Нет в наличии
- Код: CC110TC02
+380 (67) 273-25-01
US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger white — це мережевий адаптер для телефона, планшета та інших портативних гаджетом.
З джерелом струму точно не виникне труднощів, потужність адаптера US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger white становить 65Вт. Разом із загальною силою струму 5000 mA (5A) це забезпечує максимально ефективну зарядку гаджета.
В адаптері один роз'єм USB-A і два — USB-C. Підключити кабель і почати заповнення заряду можна парою рухів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 65 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC110 T33 65W 3 Ports GaN Mini Fast Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 849,03 ₴




