
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger set(C to iP) White Q-STORE
622,77 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007617116
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado PD45W з кабелем Type-C to Lightning — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших електронних гаджетів. Цей пристрій має два роз’єми Type-C потужністю 25 W та 20 W, що робить його багатофункціональним помічником. Перевагою цього зарядного пристрою є можливість одночасної зарядки двох гаджетів: це дозволяє максимізувати його використання, особливо якщо ви володієте кількома пристроями, що потребують заряджання. У комплекті поставки є кабель, який дозволить відразу приступити до зарядки гаджетів з інтерфейсом iP.
Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO N42 Elogiado PD45W з кабелем Type-C to Lightning:
1.Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
2.Оснащений двома виходами, що дозволяє швидко заряджати одразу кілька пристроїв.
3.Підтримує швидке заряджання, що дозволяє скоротити час, необхідний для повної зарядки ваших пристроїв.
4.Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
5.Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перепадів напруги і короткого замикання.
6.Міцний та надійний кабель довжиною 1 м для швидкої та ефективної зарядки пристроїв з інтерфейсом iP.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.25 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 45 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N42 Elogiado |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 622,77 ₴





