
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2U+C 30W EU Black Q-STORE -shopping-without-problems-
565,64 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCXJ-E01
Мережевий зарядний пристрій Baseus — аксесуар для мобільних пристроїв та планшетів. Призначений для зарядки гаджетів від мережі змінного струму. Поставляється без кабелю.
Пристрій оснащений трьома портами (два типу USB-A і один USB-C). Це дозволяє заряджати одночасно три пристрої, що зручно для великої родини, власника кількох гаджетів і під час подорожі. Обидва роз'єми USB підтримують стандарти швидкого заряджання Quick Charge 3.0 та Power Delivery для iPhone, iPad та MacBook.
Завдяки вбудованій 6-рівневій системі захисту ваші гаджети захищені від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки.
Зарядний пристрій виконаний у чорному кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 3 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Compact Quick Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 565,64 ₴




