Зарядний пристрій WUW-C228 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 30 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІ
Зарядний пристрій WUW-C228 з потужністю 30 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
БЕЗПЕЧНИЙ І НАДІЙНИЙ
WUW-C228 — безпечніший зарядний пристрій для ваших пристроїв. Він має безліч вбудованих засобів захисту, які забезпечують безпечне заряджання ваших пристроїв незалежно від ситуації. Захист від перенапруги, перегріву, захист від короткого замикання та галузеві сертифікати безпеки гарантують безпеку завдяки надійній конструкції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C228 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | white |
- Цена: 297,10 ₴

