
Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
610,20 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007632492
+380 (67) 273-25-01
HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) — компактний і потужний зарядний пристрій. Модель має потужність 30 W, що дозволяє швидко відновити енергію смартфона, планшета, навушників та інших гаджетів.
Модель має чотири роз’єми: два Type-C та два Type-A. Ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно. Підтримка швидкої зарядки PD30W дозволяє у декілька разів швидше заряджати гаджети.
Розумний чіп забезпечує швидку й безпечну зарядку, захищаючи смартфон від короткого замикання. Корпус зарядного пристрою виготовлений з вогнетривкого полікарбонату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N56 Fundador four-port |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 610,20 ₴




