
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A98 PD30W GaN (USB-C+USB-A) charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
360,52 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316283263
+380 (67) 273-25-01
ACEFAST A98 PD30W GaN (USB-C+USB-A) — багатофункціональний зарядний пристрій із двома портами:
— USB-C: макс. 30 Вт.
— USB-A: макс. 18 Вт.
ТЕХНОЛОГІЯ GAN:
Технологія нітриду галію (GaN) в зарядному пристрої ACEFAST A98 дозволяє забезпечити більшу потужність і ефективність зарядки, зменшуючи споживання енергії та теплові втрати.
КОМПАКТНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ:
Завдяки своїм невеликим розмірам і універсальній сумісності з різними пристроями, ACEFAST A98 є ідеальним вибором для кожного дня вдома, у вас на роботі або під час поїздок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A98 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 360,52 ₴






