Використовуючи Xiaomi 33W Charging Combo, ви безпечно відновлюєте ресурс батареї улюблених гаджетів. Поставляється у комплекті з кабелем. Підтримує стандарт швидкого заряджання Quick Charge. Має розумну систему ідентифікації підключених гаджетів, що адаптує зарядку під конкретні девайси. Захист включає всі необхідні ланки — від вогнетривкого пластику корпусу до електроніки, що запобігає поломці.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ РОЗ'ЄМ
Стандарт USB-A орієнтований на велику кількість техніки, завдяки чому забезпечує максимальну сумісність. Заряджайтеся, де би не опинилися. А швидка зарядка прискорить цей процес, не змушуючи довго чекати. Зарядний пристрій Xiaomi 33W Charging Combo — ваш надійний помічник.
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ
Для забезпечення захисту як самого зарядного блоку 33W Charging Combo, так і підключеної техніки, використали чіп з розумними алгоритмами. Вони припускають відсутність коротких замикань, перегріву, перенапруги, перевантажень по струму. Захист від негативних факторів впливу магнітного поля, статичного струму та низької напруги також включений у функціонал.
ВИРУШАЙТЕ У ВІДРЯДЖЕННЯ
Компактний адаптер легко поміститься у невеликій кишені. Взяти із собою у сумку — простіше простого. Перевага в тому, що, переїжджаючи з країни в країну, вам не потрібно змінювати зарядку: модель адаптована під різні стандарти напруги в межах 100-240 В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Выходная мощность | 33 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Combo |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | white |
- Цена: 614,20 ₴






