
Мережевий зарядний пристрій HOCO C108A Leader PD35W dual port(2C) charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
273,11 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474784438
Мережевий зарядний пристрій Hoco C108A Leader — це високотехнологічне рішення для швидкого заряджання сучасних гаджетів. Модель має практичну конструкцію, невеликі розміри і вагу, виділяється наявністю відразу двох роз'ємів, що забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію і визначає її універсальність.
ДО 3 РАЗІВ ШВИДШЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Hoco C108A Leader створений для сучасних моделей, які підтримують PD, що прискорює час заряджання в 3 рази в порівнянні з зарядними пристроями стандартних версій зарядок - 5V/1A.
ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ШВИДКА ЗАРЯДКА
На його нижньому торці знаходиться вилка європейського стандарту, а на верхньому дуже зручно розташовані два роз'єми Type-C. Кожен із роз'ємів підтримує швидку зарядку з максимальною потужністю 35Вт, протоколи QC3.0, PD та PPS, під час одночасної зарядки двох гаджетів потужність на виході кожного з них може досягати 17.5Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.75 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 35 W |
| Выходное напряжение | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C108A Leader |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 273,11 ₴






