
Мережевий зарядний пристрій HOCO C148A Charm single port PD30W charger (EU) White Q-STORE -shopping-without-problems-
225,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007630306
Мережевий зарядний пристрій Hoco C148A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
−Компактні розміри та невелика вага.
−Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
−Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
−Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A).
−Підтримка технології PPS з напругою 3.3-16V за потужності струму 2A.
−Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC.
−Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
Зарядний пристрій Hoco C148A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C148A Charm |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 225,68 ₴








