Швидкий і безпечний зарядний пристрій — це той девайс, що стане в нагоді кожному користувачу, незалежно від того, яку електроніку ви використовуєте щодня.
Зарядний пристрій Baseus Super Si Quick USB-C 30 Вт — це якісний, надійний, безпечний та компактний зарядний пристрій з живленням від мережі. Має підтримку протоколів швидкої зарядки Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0.
Чудово підходить для зарядки пристроїв на базі iOS та Android, 30 Вт вихідної потужності достатньо для повноцінної зарядки не лише смартфонів, смарт-годинників, навушників, а й для планшетів, в тому числі iPad. 30 Вт потужності містяться в компактному корпусі, розмірами як у 5 Вт зарядних пристроїв.
Швидкий зарядний пристрій Baseus Super Si quick charger IC 30W призначений для заряджання iPhone | iPad, оскільки останні залишились без адаптерів живлення в комплектації. Заряджає iPhone 12 за 1 год 40 хв, а iPad 11 Pro за 2 год 20 хв.
Зарядний пристрій використовує технологію Super Si, що гарантує більшу потужність і захищає від перегрівань та коливань струму. Технологія Smart Control забезпечує безпечну зарядку та оберігатиме ваш девайс. Компактні розміри — 78 мм х 34 мм х 28мм, що дозволяє носити його з собою не лише в рюкзаку, а й в кишені. Стане в нагоді вдома, в офісі, у мандрівці й відрядженні.
Виготовлено з якісного пластику, що захищає МЗП від перегрівань та пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Для планшета |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 496,50 ₴







