
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA77A Insightful single port PD30W charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
211,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991101274
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA77A Insightful single port PD30W charger White — це практичний, універсальний адаптер, який стане ідеальним вибором для заряджання гаджетів від настільного розгалужувача або настінної розетки.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ТА БЕЗПЕКА У ВИКОРИСТАННІ
Модель виконана в оригінальному дизайні завдяки компактним розмірам і невеликій вазі може використовуватися вдома і під час поїздок. Корпус аксесуара надійно зібраний, виготовлений із міцного вогнестійкого ABS-пластику. Його глянцева поверхня у поєднанні із заокругленими ребрами забезпечать приємні тактильні відчуття та внесуть комфорт у повсякденну експлуатацію. Мережева вилка європейського стандарту розташована на задній панелі, а роз'єм Type-C — на верхній грані. Таке практичне рішення запобіжить заламування кабелів, що підключаються до адаптера, дозволяє йому лаконічно поєднуватися з розеткою.
ПІДТРИМКА ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИ
Роз'єм підтримує швидку зарядку сумісних гаджетів за протоколами PD, PPS, QC, AFC та FCP з максимальною потужністю 30W. Вихідна сила струму: 3А при напрузі 5V, 3А за 9В, 2,5А за 12W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BA77A Insightful |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 211,40 ₴


