
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS55A Absolute PD30W+QC3.0 charger(EU) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
218,83 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991116230
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS55A Absolute має один порт Type-C та один порт USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 30 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD30W, PPS, QC2.0, QC3.0, FCP, AFC, SCP. Корпус з якісного ABS-пластику не тільки надає стильного вигляду, але й має компактний розмір, завдяки чому цей зарядний пристрій буде надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BAS55A Absolute |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Цена: 218,83 ₴






