
Мережевий зарядний пристрій WUW-C172 20W PD USB-C + USB QC3.0 18W black Q-STORE -shopping-without-problems-
177,12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6972573335381
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій WUW-C172 обладнано портом живлення USB-C і портом швидкого заряджання USB-A. Він підтримує більшість протоколів заряджання: PD 3.0, QC 3.0/2, FCP, AFC, тому ви можете швидко заряджати два пристрої, наприклад, мобільний телефон та планшет, одночасно.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ПОТУЖНОСТІ
Зарядний пристрій WUW-C172 забезпечує максимальну вихідну потужність 38 Вт(USB-A – 18W, USB-C – 20W) та допомагає вам працювати ефективно та гнучко.
НАДІЙНО І КОМПАКТНО
Зарядний пристрій WUW-C172 із вбудованою системою захисту може захистити підключений пристрій від короткого замикання, перегріву, перевантаження струмом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C172 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 177,12 ₴

