
Мережевий зарядний пристрій HOCO C105A Stage dual port PD20W+QC3.0 charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
202,26 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474782946
Мережевий зарядний пристрій HOCO C105A Stage з EU-штекером оснащений одним портом Type-C та одним портом USB-A для максимально ефективного заряджання ваших девайсів. Особливістю даного зарядного пристрою є LED-підсвічування кожного порту. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 20 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD20W, PPS, QC3.0, QC2.0, FCP, AFC. Корпус з ABS-пластику та PC не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (85 × 45 × 27 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 48 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C105A Stage |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 202,26 ₴







