
Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W EU Blue Q-STORE -shopping-without-problems-
378,23 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCSUP-B03
BASEUS Super Si Quick Charger CCSUP-B03 є швидким зарядним пристроєм з одним USB Type-C портом, що забезпечує швидке заповнення акумулятора ваших пристроїв. Адаптер виготовлений з міцного ABS-пластику, стійкого до займання та впливу високої температури, а його внутрішня система безпеки протистоїть коротким замиканням та стрибкам напруги. Зарядка має досить зручну форму та невеликі розміри, завдяки чому ви завжди можете взяти її з собою у подорож чи відрядження.
Швидкість заряджання в 3 рази вище, ніж у стандартного адаптера. Швидка зарядка до 50% лише за 30 хвилин без ризику перегріву, короткого замикання або пошкодження акумулятора.
Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger має високу потужність 20 Вт, а це в свою чергу робить заряд безпечним і швидким. Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger дозволяє заряджати різні гаджети. Також пристрій є компактним і його досить легко переносити, взявши з собою і поклавши в маленьку кишеню, адже він не займе багато місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Голубой |
- Цена: 378,23 ₴






