
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 3U 17W EU Black Q-STORE -shopping-without-problems-
368,52 ₴
- Готово к отправке
- Код: CCXJ020101
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 3U 17W EU Black допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д.
Корпус зарядки виконаний із міцного, нетоксичного ABS-пластику. Також є захист від перегрівання, стрибків електрики та інших змін, які можуть мимоволі відбуватися при експлуатації пристрою.
Зарядне має три роз’єми USB з силою струму 2 А, що забезпечить швидку зарядку декількох гаджетів одночасно.
Пристрій відрізняється досить компактними розмірами (6,4 см), що дає можливість не тільки економити місце на робочому столі, але й брати його з собою у поїздки. Також можна легко переносити пристрій з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити свій гаджет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 3 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 17 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Compact Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 368,52 ₴






