
Сетевое зарядное устройство с кабелем Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU Sets Black(With Mini White Cable C to C 3A 1m Black)
520,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: TZCCSUP-L01
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Super Si Quick Charger 25W EU Mini — мережевий зарядний пристрій, який призначений для зарядки мобільних пристроїв від мережі змінного струму. Поставляється з кабелем Type-C. Має гладке покриття корпусу, чим і відрізняється від інших пристроїв. Підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0 і Power Delivery, тому заощадить час на відновлення енергії.
Виконаний у чорному кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 25 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 520,50 ₴






