Зарядний пристрій WUW-C217 PD 25W White, оснащений портом типу C, забезпечує максимальну вихідну потужність 30 W для високошвидкісного заряджання телефонів Apple, iPad, ноутбуків та всіх пристроїв USB-C. Заряджання iPhone Xs до 50% всього за 30 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 25 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C217 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 265,68 ₴





